Szanowni Państwo,

 

Portal Dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

 

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania pisane będą w języku polskim, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

 

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

 

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5.12.2021 r.

 

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

 

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl